Defender Głośniki komputerowe J1 2.0 6W LED USB czarne
Symbol: 65961
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.73
Cena: 30.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65961
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.73
Cena: 30.73
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie Muzyka Konferencje Gaming Filmy |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 90 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
8.8 x 8.6 x 15.6 cm |
| Waga | 0.34 kg |
| Oznaczenia | |