Esperanza Głośnik bluetooth fm BLUES
Symbol: EP147
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.18
Cena: 26.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EP147
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.18
Cena: 26.18
Głośnik bluetooth fm BLUES
Głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM. Kompaktowe rozmiary głośnika pozwalają zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażenie głośnika w dodatkowy port USB typu A oraz slot kart pamięci MicroSD/TF umożliwia rozszerzenie funkcjonalności głośnika o odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł. Wykorzystanie protokołu Bluetooth umożliwia szybkie i wygodne podłączenie odtwarzacza muzycznego (np. smartfona). Możena też słuchać muzyki z wbudowanego radia FM z pełnym zakresem częstotliwości! Urządzenie posiada możliwość odbierania połączeń telefonicznych, umożliwiając również łatwą zmianę trybów oraz wszelkie multimedialne przyciski funkcyjne!
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack microUSB 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
140 x 80 x 40 mm |
| Waga | 0.294 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |