Epson Urządzenie wielofunkcyjne L6370 ITS A4/35ppm/W(LAN)/ADF2Scopy/czarna/100k
Symbol: C11CL43403
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2064.73
Cena: 2064.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CL43403
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2064.73
Cena: 2064.73
Oszczędzaj do 95% na kosztach drukowania dzięki drukarkom Epson EcoTank bez kartridżów. Zintegrowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom z atramentem. Ze względu na brak konieczności wymiany kartridżów jest to idealna drukarka dla wszystkich wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L6370 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Skaner Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm 100 x 150 mm 130 x 180 mm 216 x 279 mm (Letter) C6 114 x 162 mm DL 110 x 220 mm A4 B6 B5 A6 A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
250 arkuszy w standardzie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows Server 2008 Windows 11 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Mac OS |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB RJ-45 (LAN) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 240 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Oznaczenia | |