Canon Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe GX1041 6169C027
Symbol: 6169C027
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1632.91
Cena: 1632.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6169C027
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1632.91
Cena: 1632.91
Canon MAXIFY GX1041
Ta niewielka drukarka typu 3 w 1 ze zbiornikiem MegaTank zapewnia komfort pracy w biurze domowym. Szybko drukuj duże ilości dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, korzystając z przystępnych cenowo butelek z atramentem.
Wydajność klasy biurowej w domu
Ta wielofunkcyjna drukarka ze zbiornikiem MegaTank z pełną obsługą z przodu umożliwia drukowanie trwałych dokumentów o jakości biznesowej w domu. Urządzenie MAXIFY GX1041 z łatwością wszędzie się zmieści dzięki zwartej i łatwej w obsłudze konstrukcji. Cztery zbiorniki z atramentem indywidualnie napełniane z przystępnych cenowo butelek umożliwiają szybkie i ekonomiczne drukowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GX1041 |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | Monarch 98 x 191 mm A4 A6 A5 216 x 356 mm (Legal) DL 110 x 220 mm C5 162 x 229 mm 216 x 279 mm (Letter) Foolscap B-Oficio M-Oficio No. 10 104 x 239,4 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
Prędkość kopiowania
Jakość kopii
Ustawienie intensywności
Wielokrotne kopiowanie
Funkcja kopiowania
Powiększ podczas kopiowania
Dostosuj rozmiar strony
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 obr/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 27000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Canon UFR |
| Maksymalna pamięć | 2 GB |
| Ilość podajników papieru | 1 |
| Podajnik papieru |
Taca: max. 250 arkuszy (papier zwykły) |
| Rodzaj nośnika | Papier Naprasowanki Papier matowy Papier błyszczący Papier fotograficzny Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows 8 Windows 8.1 Windows 11 Windows 10 Mac OS Android iOS Chrome OS Windows 7 iPadOS Windows Server 2016 Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 (LAN) 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 380 mm |
| Szerokość | 374 mm |
| Głębokość | 186 mm |
| Waga | 7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Canon - __CAN% |