Epson Projektor EH-LS9000W 3LCD/4KUHD/2200AL/2.5mln:1/biały
Symbol: UREPS4ULS9000WA
Dostępność: 2 szt.
Cena: 15543.63
Cena: 15543.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UREPS4ULS9000WA
Dostępność: 2 szt.
Cena: 15543.63
Cena: 15543.63
EH-LS9000W
Projektor laserowy 4K to idealne rozwiązanie na wieczory filmowe
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EH-LS9000W |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Jasność | 2200 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 1 800:1 |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Obiektyw |
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 2-3 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,84:1 |
| Zoom | Motorized 2,1x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 3 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 6.3 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 384 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 480 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Audio | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x 12V Trigger 1 x RS-232 (COM) 1 x RJ-45 LAN 2 x HDMI 1 x USB (Type B) Serwisowe 2 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Pobór mocy | 302 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
60 miesięcy/Klient zanosi do serwisu lub 12.000 h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
193 x 520 x 447 mm |
| Waga | 12.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |