Epson Projektor EH-LS670B 3LCD KD 4KUHD/3600L/5m:1/16:9/czarny
Symbol: UREPS4UEHLS670B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 11811.00
Cena: 11811.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UREPS4UEHLS670B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 11811.00
Cena: 11811.00
EH-LS670B
Doświadczenia jakości kinowej w zaciszu własnej kanapy
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EH-LS670B |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Obiektyw |
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,6m |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) 2,5x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.7 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth WiFi |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 1 x Audio out 3 x HDMI 1 x USB (Type B) Serwisowe |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Pobór mocy | 193 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
60 miesięcy/Klient zanosi do serwisu lub 12.000 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
153 x 467 x 400 mm |
| Waga | 7.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |