Eaton Zasilacz awaryjny UPS 9SX 8000i RT4U G2
Symbol: 9SX8KIRT4UG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25276.05
Cena: 25276.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9SX8KIRT4UG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25276.05
Cena: 25276.05
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 8000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.5 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
Eaton Brightlayer Software suite |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe 8 x IEC-C13 4 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
174 x 440 x 725 mm |
| Waga | 78.8 kg |
| Oznaczenia | |