Eaton Zasilacz awaryjny UPS 3S 700 FR 3S700F
Symbol: 3S700F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 744.11
Cena: 744.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3S700F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 744.11
Cena: 744.11
Zasilacz awaryjny UPS EATON 3S 700 FR
Eaton 3S oferuje dostępną i niezawodną ochronę UPS przed najbardziej powszechnymi problemami jakości zasilania dla komputerów domowych i biurowych. Atrakcyjne wykonanie i błyszczące wykończenie zasilacza Eaton 3S pasuje idealnie do współczesnych środowisk biurowych.
Kluczowe cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Moc czynna | 420 W |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Mini Tower Desktop (PC/Switche) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Linii danych (tel., fax, LAN) |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
86 x 170 x 335 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |
|
| Oznaczenia | |