Eaton Zasilacz awaryjny 5E 1200 USB FR G2 5E1200UF
Symbol: 5E1200UF
Dostępność: 23 szt.
Cena: 872.53
Cena: 872.53
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5E1200UF
Dostępność: 23 szt.
Cena: 872.53
Cena: 872.53
Zasilacz UPS 5E Gen2 zapewnia przystępne cenowo zabezpieczenie zasilania dla zastosowań o krytycznym znaczeniu w środowiskach mieszkalnych i profesjonalnych.
Ochrona zasilania
Doskonała ochrona:
Prosta instalacja
Spokój ducha
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 660 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP) |
| Oprogramowanie |
Eaton UPS Companion |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
Temperatura pracy od 0 do 40°C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
288 x 148 x 100 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |