EVER UPS POWERLINE DARK 10-33 T/PWDATO-3310K0/00
Symbol: T/PWDATO-3310K0/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21056.31
Cena: 21056.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T/PWDATO-3310K0/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21056.31
Cena: 21056.31
Zasilacze UPS EVER z serii POWERLINE DARK 33 są urządzeniami klasy ONLINE (VFI), przeznaczonymi do współpracy z urządzeniami zasilanymi z trójfazowej sieci elektroenergetycznej. Dedykowane są do szczególnie wrażliwych odbiorników. Jest to seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy przeznaczonych głównie dla serwerów, sieci komputerowych i systemów obróbki danych.
PRODUKT W WERSJI BEZ AKUMULATORÓW
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 1 x RS-232 (COM) |
| Wymiary |
715 x 250 x 840 mm |
| Waga | 51.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Ever - __EVE% |