Defender Głośniki przewodowe AURORA S8 2.0
Symbol: 65408
Dostępność: 8 szt.
Cena: 63.33
Cena: 63.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65408
Dostępność: 8 szt.
Cena: 63.33
Cena: 63.33
Defender Aurora S8 to funkcjonalny i kompaktowy zestaw głośnikowy 2.0. Wysoka jakość dźwięku, nowoczesny i ciekawy design oraz wibrujące membrany wspierające bas.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie Konferencje Gaming Filmy Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 70 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |