Defender Głośnik bluetooth ENJOY 40 7W LED
Symbol: 65141
Dostępność: 8 szt.
Cena: 59.70
Cena: 59.70
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65141
Dostępność: 8 szt.
Cena: 59.70
Cena: 59.70
Przenośny głośnik z magnetyczną przyssawką. Bluetooth 5.3, podświetlenie LED, wbudowany odtwarzacz MP3 i tuner FM. Obsługa kart pamięci microSD. Dzięki funkcji True Wireless można go połączyć w klaster z podobnym systemem i stworzyć efekt dźwięku przestrzennego.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 7 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 h |
| Wymiary |
5.2 x 10.1 x 10 cm |
| Waga | 0.22 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |