Defender Głośniki SPK-225 2.0
Symbol: 65220
Dostępność: 6 szt.
Cena: 56.09
Cena: 56.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65220
Dostępność: 6 szt.
Cena: 56.09
Cena: 56.09
Kompaktowe głośniki do laptopa lub komputera stacjonarnego
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming Konferencje Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny Szary |
| Pozostałe parametry |
Moc satellite (RMS) - 2x2 W |
| Oznaczenia | |