CyberPower Zasilacz awaryjny RT33010KE 3PH OnLine UPS 10000VA /10KW, Rack 19" 3U, 3PH-In/1-3PH
Symbol: RT33010KE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22464.35
Cena: 22464.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT33010KE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22464.35
Cena: 22464.35
CyberPower RT33010KE gwarantuje ochronę rezerwowego zasilania sprzętu IT, takiego jak, serwery, urządzenia FTTx, urządzenia sieciowe i urządzenia NAS/urządzenia pamięci masowej. Produkt wykorzystuje topologię online z podwójną konwersją i zazwyczaj jest integrowany w biurze zaplecza, serwerowni i środowisku centrum danych.
Dzięki zintegrowanej technologii IGBT i inteligentnemu sterowaniu opartemu na DSP, UPS RT33 wytwarza mniej wejściowych całkowitych zniekształceń harmonicznych (THDi), osiągając wyższą wydajność energetyczną. System inteligentnie steruje także całym procesem ładowania i rozładowywania, skutecznie poprawiając żywotność akumulatora. System można skonfigurować jako 3 fazy na wejściu/3 fazy na wyjściu lub 3 fazy na wejściu/1 faza na wyjściu, w zależności od potrzeb użytkowników. Produkt ma konstrukcję modułową typu rack, kompatybilną ze standardową szafą rack 19". Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 5,5" z wyświetlaczem graficznym dostarcza więcej informacji i jest łatwiejszy w obsłudze dla klienta. Wyświetlacz LCD można również skonfigurować do wyświetlania pionowego lub poziomego poprzez ustawienie LCD.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciw przegrzaniu |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Business (Rekomendowane) |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
438 x 130 x 750 mm |
| Waga | 25 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | CyberPower - __CBP% |