Asus Monitor 24 cale PA24US /DP+HDMI+TYPEC
Symbol: PA24US
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7367.10
Cena: 7367.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA24US
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7367.10
Cena: 7367.10
Monitor 24 cale PA24US
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PA24US |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293.87 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 522.43 mm |
| Plamka matrycy | 0.135 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24.1 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 346 mm |
| Wysokość z podstawą | 521 mm |
| Szerokość | 549 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |