Asus Karta graficzna GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC GDDR7 256bit 2HDMI/3DP biała
Symbol: ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8030.46
Cena: 8030.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8030.46
Cena: 8030.46
Karta graficzna RTX 5080 ROG ASTRAL OC GDDR7 256bit 2HDMI/3DP biała
ROG Astral GeForce RTX 5080 White Edition
Szczyt wydajności
Karty z nowej linii ROG Astral zostały zaprojektowane w inspiracji bezkresną przestrzenią i pięknem kosmosu. Są one dowodem naszego nieustającego poświęcenia w zakresie innowacji i przełamywania granic. Idąc w tym kierunku, ROG Astral GeForce RTX 5080 White Edition jest pierwszą kartą graficzną marki ROG z czterema wentylatorami, opatentowaną komorą parową, większą gęstością rozmieszczenia żeber radiatora, podkładką termiczną GPU ze zmianą fazy, fabrycznie wysokimi prędkościami taktowania, ulepszonym układem zasilania i wieloma innymi funkcjami. Te najwyższej klasy innowacje uszlachetnione przyciągającą uwagę odlewaną konstrukcją ramową i metalowym wspornikiem mocującym GPU razem zapewniają najwyższą możliwą wydajność. Karta poradzi sobie więc z nawet z najbardziej wymagającymi scenariuszami gamingowymi.
Architektura NVIDIA Blackwell
Idealna platforma dla graczy i twórców treści
Piątej generacji rdzenie Tensor
Maksymalna wydajność AI z FP4 i DLSS 4
Nowe multiprocesory strumieniujące
Rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem shaderów neuronowych
Czwartej generacji rdzenie do ray tracingu
Stworzone do optymalnej geometrii
Opracowane pod kątem doskonałości
Kierując się pasją do innowacji i dążeniem do osiągnięcia najwyższej precyzji, stworzyliśmy ROG Astral. To powstałe z inspiracje cudami wszechświata urządzenie jest połączeniem artyzmu i technologii, zapewniając doskonałe chłodzenie i niezrównaną wydajność.
Moc czterech wentylatorów
APrzełomowa konstrukcja z czterema wentylatorami tworzy wydajny pionowy kanał przepływu powietrza, który zwiększa ciśnienie powietrza nawet o 20%. Pozwala to osiągnąć doskonałą wydajność chłodzenia, która znacznie obniża temperaturę procesora graficznego i minimalizuje punkty gromadzenia się ciepła, umożliwiając niespotykaną dotąd częstotliwość taktowania.
Idealna jednostka zasilająca do systemów z kartą graficzną GeForce RTX z serii 50
Opatentowane rozwiązanie Intelligent Voltage Stabilizer GPU-First
Używaj w połączeniu z jednostką zasilającą ROG Thor III i ROG Strix z serii Platinum i ciesz się niezawodnym zasilaniem swojej karty graficznej. GPU-First zwiększa stabilność napięcia nawet o 45%, również podczas wymagających sesji gamingowych i konfiguracji z podkręceniem, pomagając zapewnić najwyższą możliwą wydajność i bardziej spójne wrażenia podczas grania. Dodatkowo integracja MOSFET-ów GaN zwiększa wydajność energetyczną o nawet 30%.
Najlepsze rozwiązania do ray tracingu i AI
RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca pełną obsługę ray tracingu i technologie renderowania neuronowego, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy treści. Ponad 700 gier i aplikacji korzysta z technologii RTX, zapewniając wyjątkowo realistyczną grafikę i niezwykle szybką pracę dzięki najnowocześniejszym funkcjom sztucznej inteligencji, takim jak DLSS Multi Frame Generation.
Twórcy
Twój atut w projektach kreatywnych dzięki AI
NVIDIA Studio to Twój atut w pracy kreatywnej. Procesory graficzne GeForce RTX z serii 50 zapewniają rewolucyjną wydajność w procesach obróbki wideo, renderowania 3D i projektowania graficznego. Odkryj akcelerację RTX w najlepszych aplikacjach do pracy kreatywnej, światowej klasy sterowniki NVIDIA Studio opracowane i stale aktualizowane pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności, a także zestaw ekskluzywnych narzędzi, które wykorzystują moc RTX w przepływach pracy kreatywnej ze wspomaganiem sztuczną inteligencją.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2790 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2760 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Wydajność AI (TOPs) | 1801 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
76 x 149,3 x 357,6 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |