Apple Watch Series 10 GPS, koperta 46 mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze denim - rozmiar M/L
Symbol: MWWM3ET/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1858.17
Cena: 1858.17
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MWWM3ET/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1858.17
Cena: 1858.17
Apple Watch Series 10
Co go wyróżnia.
Monumentalny wyświetlacz.
Series 10 to kamień milowy w historii Apple Watch. Ma nasz największy i najbardziej zaawansowany wyświetlacz, na którym mieści się więcej informacji niż kiedykolwiek. To pierwszy wyświetlacz OLED o szerokim kącie widzenia. Jest jaśniejszy pod kątem, więc zerkasz na niego od niechcenia i już wiesz.
Wyrafinowana forma.
I jeszcze jedno naj. Series 10 to najsmuklejszy Apple Watch, jaki stworzyliśmy. Żeby tego dokonać, przeprojektowaliśmy niemal każdą jego część - od układu SiP przez pokrętło Digital Crown po głośnik, szkło przednie i antenę. A potem złożyliśmy wszystko w jeden, wypakowany po brzegi innowacjami zegarek.
Series 10 ma największą powierzchnię ekranu w historii Apple Watch. Czyli do 75% więcej miejsca na ekranie w porównaniu z Series 3 i do 30% więcej niż w Series 4, 5, 6 i SE. Gigantyczna różnica przy każdym spojrzeniu i działaniu.
Mnóstwo danych o zdrowiu. Co dzień. I noc.
Korzystając z zaawansowanych czujników, Apple Watch Series 10 pozwoli Ci znacznie lepiej zrozumieć stan zdrowia za pomocą monitorowania snu, powiadomień o zdrowiu serca i wielu innych funkcji.
Gotowy na każdy ruch.
Series 10 to idealny partner treningowy. Motywuje do aktywności, monitoruje treningi i dostarcza ogrom przydatnych wskaźników.
Masz pomoc pod ręką.
Życie jest pełne niespodzianek. Dlatego Apple Watch jest gotów wezwać pomoc, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Teraz może również poinformować wybraną osobę, gdy bezpiecznie dotrzesz do celu podróży.
Zaprojektowany, żeby niejedno zmienić.
Wszystko, na czym Ci zależy, jest ważne także dla Apple. Od zwiększonego wykorzystania materiałów z recyklingu, które minimalizuje wpływ na środowisko. Przez funkcje chroniące prywatność, które dają Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi. Po wbudowane ułatwienia, dzięki którym Apple Watch używać mogą wszyscy.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | watchOS 11 iOS |
| Typ matrycy | OLED LTPO3 Retina |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Procesor |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk |
|
| Funkcje |
|
| Bateria |
|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Koperta | 46 mm |
| Pasuje do |
Apple Watch Series 10 wymaga iPhonea Xs lub nowszego, iPhonea SE (2. generacji lub nowszego), z systemem iOS 18 lub nowszym |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Denim Srebrny |
| Wymiary |
46 x 39 x 9,7 mm |
| Waga | 36.4 g |
| Pozostałe parametry |
Podane wymiary i waga dotyczą koperty |
| Oznaczenia | |