Apple Watch SE 3 GPS+Cellular koperta 44 mm z aluminium w kolorze księżycowej poświaty, pasek sportowy w kolorze księżycowej poświaty
Symbol: MEPE4MP/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1564.62
Cena: 1564.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MEPE4MP/A
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1564.62
Cena: 1564.62
Poznaj go z każdej strony.
Zdrowa porcja wiedzy
Gotowi, bardzo gotowi, start
Nadgarstek pełen wspaniałości
Wiadomości na Apple Watch
Jego supermoc? Wzywa pomoc
Mamo, patrz, nie mam telefonu!
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | watchOS 26 iOS |
| Rozdzielczość | 368 x 448 |
| Typ matrycy | OLED LTPO Retina |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Procesor |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk |
|
| Funkcje |
Bieganie
Wędrówka
Jazda na rowerze
Pływanie
|
| Bateria |
|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi LTE UMTS Bluetooth |
| Koperta | 44 mm |
| Pasuje do |
iPhone 11 lub nowszy, w tym iPhone SE (2. generacji lub nowszy), z systemem iOS 26 lub nowszym |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
44 x 38 x 10.7 mm |
| Waga | 32.9 g |
| Pozostałe parametry |
Czujniki
Zdrowie i samopoczucie
|
| Oznaczenia | |