APC Zasilacz awaryjny SRTL3000RM4UXLI Smart-UPS SRT Lithium Ion 3000VA RM 4U 230V Long Runtime
Symbol: SRTL3000RM4UXLI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25071.29
Cena: 25071.29
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRTL3000RM4UXLI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25071.29
Cena: 25071.29
APC Smart-UPS SRT z akumulatorem litowo-jonowym, 3000VA RM 4U 230V
Przy mocy 2700 W/3000 VA ten system zasilania awaryjnego z baterii litowo-jonowej Smart-UPS On-Line zapewnia czystą energię sinusoidalną o dużej gęstości i podwójnej konwersji on-line. Oprócz czystszej i cichszej ochrony zasilania, ten UPS ma tylko połowę rozmiaru i wagi porównywalnych systemów UPS o podobnym czasie pracy i oferuje elastyczne opcje montażu w szafie i wieży. Nowy akumulator o wydłużonym czasie pracy zapewnia dłuższy czas pracy w małej obudowie 2U, jednocześnie trzykrotnie wydłużając oczekiwaną żywotność zasilacza UPS. Zasilacze UPS SRTL 1-3 kVA z zestawem akumulatorów o długim czasie pracy doskonale nadają się do zastosowań o krytycznym znaczeniu dla czasu pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 48 V |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
171 x 432 x 639 mm |
| Waga | 43.2 kg |
| Pozostałe parametry |
Moc akumulatora: 158 W |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |