APC Zasilacz awaryjny E3SP30KHB Easy UPS 3S Pro 30kVA 400V 3:3
Symbol: E3SP30KHB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 34189.56
Cena: 34189.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E3SP30KHB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 34189.56
Cena: 34189.56
Easy UPS 3S Pro 30kVA 400V 3:3 UPS do baterii wewnętrznych
Wysokowydajny trójfazowy zasilacz UPS wyposażony w zaawansowane funkcje, konkurencyjne parametry techniczne oraz solidną konstrukcję elektryczną, dzięki czemu zapewnienie ciągłości działania w centrum danych lub pomieszczeniu elektrycznym staje się łatwe. Jest to wyjątkowo łatwy w instalacji, obsłudze, konserwacji i serwisowaniu zasilacz UPS o mocy 30 kVA, idealny dla małych i średnich firm. Zawiera filtr przeciwpyłowy oraz płytki zabezpieczone powłoką ochronną do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Ten UPS jest przeznaczony do baterii wewnętrznych, ale dostarczany bez baterii, dzięki czemu można łatwo dostosować czas podtrzymania do własnych potrzeb.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 30 kVA |
| Moc czynna | 30 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
140 x 50 x 94 cm |
| Waga | 151 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |