AFOX Karta graficzna GeForce GTX1650 4GB GDDR6 128Bit DVI HDMI ATX Fan V6
Symbol: AF1650-4096D6H3-V6
Dostępność: 3 szt.
Cena: 897.25
Cena: 897.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AF1650-4096D6H3-V6
Dostępność: 3 szt.
Cena: 897.25
Cena: 897.25
Karta graficzna - Geforce GTX1650 4GB GDDR6 128Bit DVI HDMI ATX Fan V6
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Geforce GTX1650 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1485 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1665 MHz |
| Porty wideo | 1 x DVI-D 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |