Verbatim Przenośny Monitor dotykowy PMT-14 Full HD
Symbol: GMVE49591PLG
Dostępność: 3 szt.
Cena: 857.59
Cena: 857.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GMVE49591PLG
Dostępność: 3 szt.
Cena: 857.59
Cena: 857.59
Przenośny monitor Verbatim PMT-14 z ekranem dotykowym to kompaktowe i wszechstronne rozwiązanie, które wprowadza nowy wymiar pracy, nauki i rozrywki. Dzięki 14-calowemu ekranowi z funkcją dotyku zapewnia elastyczność i wygodę użytkowania, wspierając produktywność, ułatwiając prowadzenie prezentacji, a młodszym użytkownikom oferując dodatkową rozrywkę także w podróży.
Urządzenie podłącza się za pomocą jednego kabla USB-C, który odpowiada jednocześnie za przesyłanie obrazu, danych oraz zasilanie. Wystarczy podpiąć monitor do laptopa, komputera Mac, tabletu, telefonu czy konsoli, aby natychmiast korzystać z dodatkowego ekranu. W zestawie znajduje się również kabel HDMI w tym przypadku wymagane jest podłączenie zewnętrznego źródła zasilania, które również zostało dołączone. Funkcje dotykowe obsługiwane są przy użyciu dodatkowego kabla USB.
Lekka konstrukcja i smukły design sprawiają, że monitor można zabrać niemal wszędzie. Dzięki aluminiowej obudowie oraz dołączonemu neoprenowemu etui urządzenie jest dobrze zabezpieczone i idealnie sprawdzi się w podróży służbowej czy podczas wyjazdu.
Dotykowy ekran z obsługą 10 punktów jednocześnie jest intuicyjny i responsywny. Umożliwia wygodne korzystanie z gestów takich jak przewijanie, przesuwanie, powiększanie czy przeciąganie, co zwiększa efektywność i komfort pracy. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z wielu ekranów również poza biurem.
Monitor oferuje rozdzielczość Full HD (1920 × 1080) i wyświetla 16,7 mln kolorów. Panel IPS gwarantuje ostrość obrazu, precyzyjne odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia do 178°, co zapewnia wysoką jakość zarówno w pracy, jak i w rozrywce. Wbudowany stojak umożliwia regulację kąta nachylenia w zakresie 085°, co pozwala dopasować ekran do indywidualnych potrzeb. Technologia HDR dodatkowo poprawia kontrast i głębię kolorów, oferując jeszcze lepsze wrażenia wizualne.
Specyfikacja techniczna:
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji MPRT | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 2 x USB (Type C) 1 x USB 2.0 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | AMD FreeSync CE WEEE |
| Pobór mocy | 7 W |
| Klasa energetyczna | A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 194 mm |
| Szerokość | 322 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 0.99 kg |
| Oznaczenia | |