UBIQUITI Switch UniFi WAN RJ45
Symbol: USW-WAN-RJ45
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1170.19
Cena: 1170.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: USW-WAN-RJ45
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1170.19
Cena: 1170.19
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 1 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 1G/2.5G/5G/10G | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 3 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów 32Gb | Brak |
| Liczba portów 100Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP28 | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP | Brak |
| Liczba portów QSFP28 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 20 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 15 MB/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 18 W |
| Wymiary |
44 x 442 x 120 mm |
| Waga | 2.3 kg |
| Oznaczenia | |