UBIQUITI Punkty dostępu 3x3 MU-MIMO UAP-AC-PRO-5
Symbol: UAP-AC-PRO-5
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3009.94
Cena: 3009.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UAP-AC-PRO-5
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3009.94
Cena: 3009.94
Punkt dostępowy UAP-AC-PRO-5 - zestaw 5 szt.
AP UniFi AC Pro wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO w wyrafinowanym wzornictwie przemysłowym i jest idealny do wdrażania sieci bezprzewodowych o maksymalnej wydajności.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11b 802.1Q 802.11ac 802.11n 802.11g 802.11a |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 350 g |
| Wymiary |
196.7 x 196.7 x 35 mm |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |