UBIQUITI Punkt dostępowy WiFi 6 U6-Enterprise
Symbol: U6-Enterprise-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1320.46
Cena: 1320.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U6-Enterprise-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1320.46
Cena: 1320.46
Wydajny, montowany na suficie punkt dostępowy Wi-Fi 6E zaprojektowany z myślą o bezproblemowym, wielopasmowym pokryciu w środowiskach klienckich o dużej gęstości.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Pasmo | 6 GHz 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g 802.11ax 802.11ac 802.11n 802.11a 802.11b 802.1Q |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
UniFi PoE switch |
| Kolor | Biały |
| Waga | 960 g |
| Wymiary |
Średnica 220 x wysokość 48.1 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |