UBIQUITI Punkt dostępowy UniFi Swiss Army Knife Ultra (UK-Ultra)
Symbol: UK-Ultra
Dostępność: 3 szt.
Cena: 399.95
Cena: 399.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UK-Ultra
Dostępność: 3 szt.
Cena: 399.95
Cena: 399.95
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n 802.11a 802.11b 802.11g 802.11ac |
| Liczba anten | 1 2-złącza na anteny |
| Antena | Wewnętrzna Zewnętrzna odłączana |
| Zasilanie |
44-57 V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE, FCC, IC |
| Kolor | Biały |
| Waga | 173 g |
| Wymiary |
137 x 84 x 34 mm |
| Oznaczenia | |