UBIQUITI Punkt dostępowy AP Unifi U6+ (PLUS)2,4/5GHz U6+
Symbol: U6+
Dostępność: 0 szt.
Cena: 502.59
Cena: 502.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U6+
Dostępność: 0 szt.
Cena: 502.59
Cena: 502.59
U6+
Kompaktowy punkt dostępowy ulepszony w stosunku do U6 Lite, zapewniający wyższą wydajność i obsługę dwuzakresowego Wi-Fi6. Idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11a 802.11b 802.11g |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.4 dBi |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 413 g |
| Wymiary |
33 x 160 mm |
| Oznaczenia | |