UBIQUITI Punkt dostępowy AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-HD
Symbol: UAP-AC-HD-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1432.40
Cena: 1432.40
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UAP-AC-HD-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1432.40
Cena: 1432.40
Punkt dostępowy AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-HD
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac-wave2 802.1Q 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac 802.3at |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 830 g |
| Wymiary |
220 x 220 x 48.1 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |