UBIQUITI Dream Machine Pro Max UDM-PRO-MAX
Symbol: UDM-PRO-MAX
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2839.31
Cena: 2839.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UDM-PRO-MAX
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2839.31
Cena: 2839.31
Dream Machine Pro Max
Dream Machine Pro Max (UDM-Pro-Max) to zaawansowana brama chmurowa o przepustowości 10 Gb/s, zdolna obsłużyć ponad 200 urządzeń UniFi i ponad 2000 klientów. Posiada routing IPS o szybkości 5 Gb/s oraz nadmiarową pamięć masową NVR. Zwiększona moc obliczeniowa i pamięć zapewnia dwukrotnie większą wydajność niż standardowe urządzenia UniFi. Zawiera pełny pakiet aplikacji UniFi do zarządzania urządzeniami. Wyposażona w porty 10G SFP+ i porty LAN GbE RJ45, a także porty 2,5 GbE RJ45 WAN. Posiada dwa miejsca na dyski twarde 3,5" NVR z ochroną danych RAID oraz wbudowany dysk SSD 128 GB do nagrań z detekcji NVR. Wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 1,3 cala.
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP+ | 8 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 5 GB/s |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 100 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Wymiary |
442.4 x 43.7 x 285.6 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Oznaczenia | |