Trust Słuchawki gamingowe GXT450 Blizz RGB 7.1 Surround
Symbol: 23191
Dostępność: 0 szt.
Cena: 231.38
Cena: 231.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23191
Dostępność: 0 szt.
Cena: 231.38
Cena: 231.38
Słuchawki gamingowe GXT450 Blizz RGB 7.1 Surround
Wygodne gamingowe słuchawki wokółuszne z kolorowym podświetleniem i dźwiękiem przestrzennym 7.1.
Cechy główne produktu:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 326 g |
| Oznaczenia | |