Trust Słuchawki gamingowe GXT 492BM Carus Batman
Symbol: 25784
Dostępność: 30 szt.
Cena: 147.22
Cena: 147.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25784
Dostępność: 30 szt.
Cena: 147.22
Cena: 147.22
Słuchawki gamingowe GXT 492BM Carus Batman
Zaawansowane, wygodne słuchawki nauszne z mikrofonem do komputerów, laptopów i konsoli.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Żółty Wzór Czarny |
| Wymiary |
195 x 174 x 94 mm |
| Waga | 284 g |
| Oznaczenia | |