Trust Słuchawki earbuds Yavi Bluetooth ENC czarne
Symbol: 25298
Dostępność: 0 szt.
Cena: 115.11
Cena: 115.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25298
Dostępność: 0 szt.
Cena: 115.11
Cena: 115.11
Słuchawki earbuds Yavi Bluetooth ENC czarne
Wygodne bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z mikrofonami wyposażonymi w funkcję tłumienia szumów.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 36 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |