Trust Słuchawki bezprzewodowe Primo Touch Bluetooth czarne
Symbol: 23712
Dostępność: 0 szt.
Cena: 98.89
Cena: 98.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23712
Dostępność: 0 szt.
Cena: 98.89
Cena: 98.89
Słuchawki bezprzewodowe Primo Touch Bluetooth
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) HSP AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 40 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |