Trust Słuchawki bezprzewodowe GXT 492W Carus białe
Symbol: 25534
Dostępność: 0 szt.
Cena: 517.71
Cena: 517.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25534
Dostępność: 0 szt.
Cena: 517.71
Cena: 517.71
Słuchawki bezprzewodowe GXT 492W Carus
Mocne bezprzewodowe słuchawki nauszne gamingowe zapewniające wciągające wrażenia z gry bez kabli.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 101 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
185 x 170 x 82 mm |
| Waga | 280 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |