Trust Remo 2.0 Speaker Set
Symbol: 17595
Dostępność: 0 szt.
Cena: 98.89
Cena: 98.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17595
Dostępność: 0 szt.
Cena: 98.89
Cena: 98.89
Kompaktowy zestaw głośników stereo o mocy wyjściowej 8 W (moc szczytowa 16 W)
- Zaawansowana technologia umożliwiająca odtwarzanie bogatego i mocnego dźwięku
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego
- Można z niego korzystać w dowolnym miejscu, nawet poza domem lub w biurze
- Duże, łatwo dostępne pokrętło regulacji głośności z przodu
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 głośniki z podłączonymi przewodami |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 185x196x85 mm |
| Oznaczenia | |