Trust Mysz komputerowa CARVE
Symbol: 23733
Dostępność: 0 szt.
Cena: 41.23
Cena: 41.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23733
Dostępność: 0 szt.
Cena: 41.23
Cena: 41.23
Niezawodna mysz optyczna ze złączem USB
Pracuj z łatwością
Szybki dla wszystkich
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Carve |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 84 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe
|
| Oznaczenia | |