Trust Mysz gamingowa GXT924W YBAR+ Biała
Symbol: 24891
Dostępność: 0 szt.
Cena: 137.98
Cena: 137.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24891
Dostępność: 0 szt.
Cena: 137.98
Cena: 137.98
Trust Gaming GXT924W Ybar+ Mysz o wysokiej precyzji dla graczy - biała
Mysz o wysokiej precyzji dla graczy z sensorem o rozdzielczości 25 000 DPI i oświetleniem LED w pełnej skali kolorów RGB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT924W YBAR+ |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 25600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
123 x 67 x 40 mm |
| Waga | 137 g |
| Oznaczenia | |