Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna
Symbol: 25144
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.07
Cena: 106.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25144
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.07
Cena: 106.07
Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II
Ergonomiczna mysz z optymalnym kątem nachylenia w pionie dla zmniejszenia napięcia nadgarstka.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
73 x 77 x 120 mm |
| Waga | 121 g |
| Oznaczenia | |