Trust Mysz bezprzewodowa Zaya WRL RCHRGABLE
Symbol: 25039
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.11
Cena: 63.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25039
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.11
Cena: 63.11
Bezprzewodowa mysz z możliwością ładowania Zaya, niebieska
Ładowalna mysz bezprzewodowa o nowoczesnym wyglądzie i gumowym wykończeniu. Przycisk DPI. Nadajnik/odbiornik 2,4 GHz chowany w myszce.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Zaya |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
38x68x105mm |
| Waga | 71 g |
| Oznaczenia | |