Trust Mysz bezprzewodowa BAYO ERGO
Symbol: 24110
Dostępność: 0 szt.
Cena: 160.28
Cena: 160.28
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24110
Dostępność: 0 szt.
Cena: 160.28
Cena: 160.28
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Bayo Ergonomic Rechargeable Wireless |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator USB 5V |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary |
109 x 70 x 83 mm |
| Waga | 110 g |
| Oznaczenia | |