Trust Klawiatura mechaniczna przewodowa GXT 867 Acira
Symbol: 24882
Dostępność: 0 szt.
Cena: 216.42
Cena: 216.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24882
Dostępność: 0 szt.
Cena: 216.42
Cena: 216.42
Klawiatura mechaniczna przewodowa GXT 867 Acira
Mechaniczna miniklawiatura 60% dla graczy z pełnym podświetleniem RGB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 867 Acira |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
40 x 290 x 100 mm |
| Waga | 460 g |
| Oznaczenia | |