Trust Klawiatura mechaniczna GXT 863 Mazz US
Symbol: 24200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 244.95
Cena: 244.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 244.95
Cena: 244.95
Klawiatura mechaniczna GXT 863 Mazz US
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 863 Mazz |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Wymiary |
437 x 35 x 136 mm |
| Waga | 0.73 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |