Trust Klawiatura gamingowa GXT 830-RW Avonn
Symbol: 21621
Dostępność: 0 szt.
Cena: 105.90
Cena: 105.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21621
Dostępność: 0 szt.
Cena: 105.90
Cena: 105.90
Klawiatura gamingowa GXT 830-RW Avonn
Pełnowymiarowa klawiatura dla graczy z podświetleniem tęczową falą i 12 klawiszami multimedialnymi.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 830-RW Avonn |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Wymiary |
32 x 460 x 191 mm |
| Waga | 0.693 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |
| Unboxing | |