Trust Klawiatura bezprzewodowa Lyra US niebieska
Symbol: 25095
Dostępność: 0 szt.
Cena: 111.77
Cena: 111.77
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25095
Dostępność: 0 szt.
Cena: 111.77
Cena: 111.77
Klawiatura bezprzewodowa Lyra US niebieska
Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa umożliwiająca łatwe i wygodne podłączenie kilku urządzeń; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Lyra |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Niebieski |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows iPadOS Android Chrome OS iOS |
| Wymiary |
17 x 286 x 126 mm |
| Waga | 301 g |
| Oznaczenia | |