Trust Klawiatura PRIMO podświetlana USB-A
Symbol: 25732
Dostępność: 30 szt.
Cena: 104.19
Cena: 104.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25732
Dostępność: 30 szt.
Cena: 104.19
Cena: 104.19
Trust Primo Podświetlana klawiatura - Black US
Podświetlana klawiatura zapewniająca wygodne i komfortowe pisanie przez cały dzień i noc.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
25732 |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS |
| Wymiary |
22 x 436 x 184 mm |
| Waga | 556 g |
| Oznaczenia | |