Thermaltake Obudowa - Versa H16 TG - Snow
Symbol: CA-1Y8-00S6WN-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 301.18
Cena: 301.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1Y8-00S6WN-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 301.18
Cena: 301.18
Obudowa - Versa H16 TG - Snow
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Format | Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 2 x 120/140 mm (góra) 2 x 120/140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) 1 x 120 mm (przód) 1 x 240 mm (góra) 1 x 240 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 120 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon 1 x słuchawki 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 170 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
404 * 216 * 378 mm |
| Waga | 4.71 kg |
| Oznaczenia | |