Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow
Symbol: CA-1X2-00M6WN-00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 316.28
Cena: 316.28
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1X2-00M6WN-00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 316.28
Cena: 316.28
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX ATX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) 1 x 140 mm (przód) 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki 2 x USB 3.0 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 190 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
460 x 210 x 395,3 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Pozostałe parametry |
Miejsca montażowe na wentylatory Front:
Top:
Tył:
|
| Oznaczenia | |