Thermaltake Obudowa - CTE E660 MX TG - Black
Symbol: CA-1Y3-00M1WN-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 895.65
Cena: 895.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1Y3-00M1WN-01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 895.65
Cena: 895.65
Obudowa CTE E600 MX Mid Tower
CTE E600 MX to nowy dodatek do serii CTE. Jest to dwukomorowa obudowa typu mid-tower, która dziedziczy innowacyjną konstrukcję Thermaltake CTE Form Factor i koncentruje się na zapewnianiu wysokiego poziomu wydajności cieplnej krytycznych komponentów. CTE E600 MX posiada opcję trójstronnej instalacji karty graficznej oraz wymienną konstrukcję z dwoma panelami przednimi, co zapewnia użytkownikom maksymalną elastyczność w dostosowywaniu konfiguracji.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 14 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (dół) 1 x 360 mm (dół) 1 x 280 mm (dół) 1 x 120 mm (góra) 1 x 240 mm (tył) 1 x 280 mm (tył) 1 x 140 mm (tył) 1 x 240 mm (przód) 1 x 120 mm (bok) 1 x 140 mm (bok) 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) 1 x 420 mm (bok) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 420 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (przód) 1 x 140 mm (przód) 1 x 240 mm (dół) 1 x 140 mm (dół) 1 x 420 mm (dół) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 443 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
558.5 x 270 x 513 mm |
| Waga | 15.85 kg |
| Oznaczenia | |