Targus Klawiatura numeryczna USB czarna
Symbol: AKP10EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 99.16
Cena: 99.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AKP10EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 99.16
Cena: 99.16
Klawiatura numeryczna Targus umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe wpisywanie liczb w arkuszach kalkulacyjnych i innych aplikacjach. Pełnowymiarowe wklęsłe klawisze 19 mm poprawiają szybkość i dokładność, ułatwiając zlokalizowanie i naciśnięcie szukanych cyfr. Zintegrowane ergonomiczne nachylenie zapewnia dodatkowy komfort, który pomaga zmniejszyć obciążenie nadgarstka po długim dniu pracy. Przewód USB o długości 91 cm zapewnia dodatkową elastyczność w miejscu pracy. Idealny do biura lub do użytku domowego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Numeric Keypad |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 91 cm |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista Windows 7 Mac OS Windows 10 Windows 8 Windows XP |
| Wymiary |
12,7 x 8,9 x 2,5 cm |
| Waga | 0.13 kg |