TP-LINK Punkt dostępowy EAP683 UR Access Point AX6000
Symbol: EAP683 UR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 867.82
Cena: 867.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EAP683 UR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 867.82
Cena: 867.82
Sufitowy punkt dostępowy WiFi 6, standard AX6000
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ax |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Zarządzanie centralne:
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE,FCC,RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 694.6 g |
| Wymiary |
220 x 220 x 32.5 mm |
| Oznaczenia | |